Targi POLSKA GALA ŚLUBNA

Targi POLSKA GALA ŚLUBNA

Targi, targi i po targach. Czas szybko leciał. Po pierwszym dniu straciłem
głos :)ale jest dobrze. Nie dziwi mnie fakt, że mówi się, że są to największe targi ślubne! Było naprawdę wielu wystawców oraz zainteresowanych. Podejrzałem konkurencje;), zapoznałem się i przyznaję, że było wielu sympatycznych fotografów. Na pewno kilka osób będę polecał. Zabiegane pary przemierzały korytarze stoisk:) dziękuję tym, którzy mieli czas zatrzymać się przy moich albumach i docenili moje reportaże. Było mi bardzo miło, gdy dowiedziałem się, że kilka par szukało mojego stanowiska :) Najmocniej przepraszam osoby, z którymi nie miałem okazji porozmawiać ze względu na kolejkę, która okresowo tworzyła się przy moim stoisku. Pamiętajcie, że zawsze jest okazja żeby spotkać się po targach :) Proszę dzwonić 608 474 832 lub pisać na kontakt@tomektokarski.pl Ogólnie targi uważam za bardzo udane. Chciałbym podziękować moim pomocnikom: wspólnikowi Mariuszowi, siostrze Uli i mojej drugiej połówce Paulinie -bez nich nie poradziłbym sobie:)

 

Jeszcze raz wielkie dzięki!

 

001_targi_male

002_targi_male

003_targi_male

004_targi_male

005_targi_male

006_targi_male

007_targi_male

008_targi_male

009_targi_male

010_targi_male

011_targi_male

Zobacz inne interesujące reportaże

Reportaż ślubny Uli i Marcina, zapraszam!

Zapraszam do obejrzenia zdjęć ślubnych Uli i Marcina, ślub odbył się w Kościele w Wąsewie, a impreza w przepięknej sali w Hotelu Korona w miejscowości Kruki pod Ostrołęką.  

Reportaż z koncertu Zbigniewa Wodeckiego w Ostrowi Mazowieckiej.

Serdecznie zapraszam do obejrzenia zdjęć z wczorajszego koncertu, który odbył się w Ostrowi Mazowieckiej. Miejsce: Dworek Nad Stawem.